Анатомо-фізіологічні особливості жіночого організму привертають до ризику розвитку запальних захворювань органів сечостатевої системи. Це пов’язано з тим, що ці органи у жінок розташовані досить близько до зовнішнього середовища (набагато ближче, ніж у чоловіків), і інфекції легко проникнути всередину жіночого організму. Серед жіночих хвороб часто зустрічаються кісти яєчників, мастопатія, ендометріоз, фіброміоми, які можуть трансформуватися в онкологічні та інші захворювання жіночої статевої сфери. Крім перерахованих хвороб, на стан жінок впливає менструальний цикл, який є результатом складних взаємодій жіночих статевих гормонів, рівень яких підвищується і знижується в різні періоди циклу, а так само зміни в клімактеричний період.
Інструментом, за допомогою якого можна вирішити специфічні жіночі проблеми по здоров’ю, є жіночий комплекс БІОЛАЙН .
Дія компонентів
При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб в цей період в організм надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він буде продовжувати працювати стабільно.
Роль живильного комплексу, в даному випадку, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).
Прозери, в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: легкозасвоювані вуглеводи; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи В, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P і ін .; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери підсилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).
Всі інгредієнти, що входять до складу комплексу БІОЛАЙН , мають багатостороннім терапевтичною дією. Однак до складу комплексу БІОЛАЙН вони включені завдяки наступним властивостям:
Астрагал солодколістний (трава) – стимулятор імунної системи. Покращує роботу надниркових залоз; підсилює вироблення інтерферону; сприяє підвищенню опірності вірусним інфекціям; попереджає розповсюдження злоякісних клітин на здорову тканину. Рекомендується при хворобливих і нерегулярних менструаціях, білях, опущенні матки.
Мучниця звичайна (листя) – очищає сечовивідні шляхи від бактеріальної флори і продуктів запалення; має протимікробну, протибактеріальної і протизапальну дію. Показана при венеричних захворюваннях.
Полин (трава, квітки) – в гінекологічній практиці використовують при порушенні менструального циклу, токсикозі у вагітних, білях, міомі матки. Заспокоює нервову систему.
Глід (плоди) – зменшує збудливість нервової системи і болю при клімактеричному неврозі; нормалізує серцевий ритм; надає м’яку судинорозширювальну дію.
Подорожник (трава) – показаний при хронічних запальних станах, ускладнених кровотечею.
Квітковий пилок – складний екстракт біологічно активних речовин. Має загальнозміцнюючу і протимікробну дію; підвищує імунітет; ефективна при неврозі, депресивних станах, порушеннях сну.
Вітамін А – надає живильну підтримку репродуктивній системі.
Вітамін Е – регулює репродуктивну функцію і сексуальну активність; полегшує тяжкість клімактеричних симптомів; бере участь в поповненні та регулюванні запасів вітаміну А і заліза в організмі.
Фолієва кислота – уповільнює настання менопаузи і послаблює її симптоми; здатна оживляти пригнічений лібідо, відновлювати регулярність менструального циклу і порушена гормональна рівновага; підтримує нормальний стан нервової системи, статевих органів, білих кров’яних тілець; сприяє формуванню червоних кров’яних тілець.
Вітамін Д 3 – регулює транспорт кальцію і фосфатів в кишечнику і кісткової тканини, роботу вегетативної нервової системи; нормалізує функції периферичного кровотоку; підтримує функцію статевих залоз; покращує ріст волосся; нормалізує водно-ліпідний баланс шкіри.
Вітамін Н – відіграє важливу роль в обмінних процесах; впливає на функціональний стан нервової системи, збереження волосся і шкіри в нормальному стані.
Інозит (вітамін) – необхідний для формування і росту волосся, обміну жирів і холестерину, утворення лецитину. Перешкоджає депресії, тривозі.
Холін (вітамін) – підтримує цілісність клітинних мембран.
Метіонін (амінокислота) – необхідний для правильного функціонування нервової системи. Покращує роботу печінки, допомагає відновленню суглобів.
Підтримка печінки холін, метіонін, інозитом допомагає організму краще врівноважувати гормони, перетворюючи естрадіол в більш слабкий естроген естріол, тим самим знижуючи ризик таких захворювань, як ендометріоз, фіброзно-кістозна мастопатія і фіброми матки, а також рак матки і молочної залози.
Кальцій (мінерал) – грає важливу роль у формуванні кісток, зубів, нігтів і волосся, регулює згортання крові.
Магній (мінерал) – врівноважує засвоюваність кальцію, перешкоджає його виведенню. Бере участь у метаболізмі вуглеводів, амінокислот і кальцію, тим самим, відіграючи важливу роль в нервово-м’язової активності і передачі нервових імпульсів.
Reviews
There are no reviews yet.